توليد خيارشور و ترشيجات سيف گستر دره شهر
10
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
شركت سيف گستر به توليد ترشي جات در وزنهاي 500 750 1000 1200 1500 2000 3000 4000 و 5000 مشغول است
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
26373
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
توليد خيارشور و ترشيجات سيف گستر دره شهر
نوع فعاليت:
توليدي
نام مديرعامل:
سعيد شكري
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
شركت سيف گستر در 06/04/1385با شماره ثبت 340در دره شهر به ثبت رسيده وبا شماره بهره برداري 570210 در در تاريخ 6/12/1388به توليد ترشي مشغول است
تعداد محصولات: 203
تعداد محصولات توليدي: 203
تعداد محصولات وارداتي: 0
  • زيره (ادويه) زيره (ادويه) Cumin (spices)
  • هل (ادويه) هل (ادويه) Cardamom \ (spices)
  • گلپر (ادويه) گلپر (ادويه) Cow parsnip \ (spices)
  • آويشن (ادويه) آويشن (ادويه) Thyme \ (spices)
  • فلفل (ادويه) فلفل (ادويه) Pepper \ (spice)
  • سماق (ادويه) سماق (ادويه) Sumac (spices)
  • زردچوبه ( ادويه ) زردچوبه ( ادويه ) Turmeric \ (spices)
  • دارچين (ادويه) دارچين (ادويه) Cinnamon (spice)
  • ادويه مخلوط ادويه مخلوط Mixed spices
  • نعناع خشك نعناع خشك Dried spearmint
Image
گروه كالا:
select
Mixed spices (2)
ادويه را بخشي از يك گياه معطر تعريف مي كنند كه با كاهش آب در ميوه، بذر، گل و برگ، ريزوم و ريشه و پوست ... تنه خشك شده و بصورت كامل و يا خرد يا پودر شده براي عطر و رنگ بخشيدن به غذا مورد استفاده قرار مي گيرد. هر چند مقدار ادويه اي كه در هر وعده با غذا مصرف مي كنيم كم است، ولي ادويه جات تنوع طعم و رنگ فوق العاده اي به غذاها مي دهند و اثرگذاري آنها بر غذا بسيار زياد است.ادويه مخلوط از تركيب چند نوع مختلف از ادويه است . تمام انواع ادويه مخلوط دراينجا قرار مي گيرند.    
ادويه مخلوط
Dried mango (1)
انبه با نام لاتين mango و نام علمي mangiferaindica ميوه درختي با ارتفاع 40 - 35 متر مي باشد. برگهاي نو ... آن تقريبا به رنگ سرخ روشن مي باشد كه به محض رشد كامل به رنگ قهوه اي براق تيره اي در مي آيند. ميوه هاي انبه داراي رنگهاي متنوعي از جمله سبز، زرد، قرمز يا تركيبي از اين رنگها هستند. نوع رسيده آن با پوست داراي رايحــــــه خوشايندي مي باشد. در ميان اين ميوه هسته تخت مستطيل شكلي وجود دارد كه بسته به نوع آن مي تواند رشته دار يا صاف باشد. از خشك كردن انبه توسط نور خورشيد و يا به صورت صنعتي انبه خشك به دست مي آيد . تمام انواع انبه خشك در اينجا قرار مي گيرند.    
انبه خشك
Thyme \ (spices) (1)
آويشن با نام لاتين Thymus vulgaris و نام علمي Thymus Kotschyanus از تيره لبديسان گياهي چند ساله به صورت ... بوته هاي كوچكي است كه ساقه هايش به طرف بالا رشد مي كنند و شاخه هاي متعدد دارد كه در آب و هواي سرد تنها يك سال دوام مي آورد. ساقه هاي اصلي آن خشك و چوبي هستند و طول آنها به 10 تا 30 سانتي متر مي رسد. برگ هاي آويشن كوچك و باريك و به شكل بيضي يا خنجري هستند و بسيار معطر مي باشند. برگها به رنگ سبز مايل به خاكستري هستند و پشت برگها نرم مي باشد. از اوايل تا اواسط تابستان حلقه هاي گل استوانه اي شكل دو لبه اي، به رنگهاي بنفش و صورتي، به صورت خوشه در نوك شاخه ها، ظاهر مي شوند. گياه آويشن در انواع مختلف از جمله آويشن برگ باريك، برگ پهن، خال خال و بالاخره آويشن ليمويي يافت مي شود .تمام انواع آويشن خشك (ادويه) در اين دسته قرار مي گيرند.    
آويشن (ادويه)
Baking powder (1)
ماده اي است كه از مواد اصلي تشكيل دهنده آن مي توان نشاسته، بي كربنات سديم و پيرو فسفات سديم را نام برد. ... اين ماده معمولا به عنوان يكي از افزودني هاي اصلي در تهيه انواع كيك و شيريني به كار مي رود و عامل مهمي در ايجاد بافت يكنواخت محصول، ارتقا كيفيت و پخت مناسب به شمار مي آيد. اين ماده در تماس با رطوبت فعال مي شود و طعمي خنثي دارد و در تماس با آب كف مي كند.    
بيكينگ پودر
Garlic powder (1)
سير با نام لاتين Garlic و نام علمي Allium sativum گياهي است علفي و دائمي كه ساقه آن تا ارتفاع 40 سانتيمتر ... نيز مي رسد. قسمت زير زميني آن متورم و مركب از 5 تا 12 قطعه و محصور در غشاهاي نازك و ظريف به رنگ خاكستري مايل به سفيد مي باشد. سير عمدتاً در درمان نفخ شكم, ورم روده و بعنوان خاصيت كرم كشي بصورت داخلي مصرف مي شود.همچنين سير ادويه غذاهاي گوشتي, سس و سوپ مي باشد. سير بعنوان ادويه, سبزي و گياه دارويي در مناطق مديترانه اي تا آسياي مركزي استفاده مي شود. دو نوع سير وجود دارد: 1- سير آمريكايي بنام Greole ناميده مي شود. اين نوع سير داراي پوست سفيد بوده و از انواع ديگر قويتر است. 2- سير تاهيتي كه از بقيه درشت تر است و گاهي قطر آن به 8 سانتيمتر مي رسد. براي نگهداري طولاني مدت و استفاده از طعم و خصوصيات غذايي، سير را با دستگاه هاي خشك كني و يا در مجاورت هوا خشك مي كنند و بعد به صورت پودر در مي آورند. تمام انواع پودر سير در اينجا قرار مي گيرند. لازم به ذكر است سير خشك در كليد كد 011523، سير (تازه) در كليد كد 012312 و سير نيمه آماده در كليد كد 016139 كدگذاري مي شود.    
پودر سير
Dried lemon powder (1)
پودر ليمو عماني يكي از فراورده هاي ليمو عماني است كه معمولا ترش و تيره رنگ بوده و فعاليتهاي فيزيكي و ... شيميايي به منظور كاهش حجم، ماندگاري، كاربردهاي متنوع تر و غيره روي آن انجام مي شود.پودر ليمو عماني در بسته بنديهاي متفاوت تهيه و عرضه مي شود.لازم به ذكر است ليمو عماني خشك و انواع ديگر ليمو ها در اينجا قرار نمي گيرند.    
پودر ليمو عماني
Pickle in vinegar (39)
به فرآورده اي كه متشكل از اندامهاي مختلف گياهي سالم و بدون عيب است به صورتهاي گوناگون - خردشده و درسته ... و چرخ كرده- همراه با مقادير كمي نمك و ادويه جات در سركه شناور تهيه مي شود ترشي مي گويند. PH ترشي كه اسيدي است سبب مي شود كه هيچ باكتري يا قارچي نتواند به راحتي در چنين محيطي رشد كند. مواد اوليه مورد استفاده در تهيه ترشيجات نيز بايد كاملا سالم و عاري از هر گونه فساد ظاهري و لهيدگي و صدمات مكانيكي و فساد ناشي از ميكروارگانيسمها باشند. اجزاي متشكله ترشي بايد حتي المقدور يكنواخت و داري رنگ و طعم و بوي طبيعي باشند. به كار بردن كارامل به منظور ايجاد رنگ فقط در ترشي سير امكان پذير است ولي استفاده از نگهدارنده ها مجاز نمي باشد. ترشيجات در انواع ساده و مخلوط مي باشند. تمام انواع ترشي در اين زيرگروه قرار مي گيرند.    
ترشي
Baking soda (1)
جوش شيرين يا بي كربنات سديم، نمك يك سديمي اسيدكربنيك است. اين تركيب در بين عموم مردم به جوش شيرين معروف ... است و معمولاً در تركيب خمير نان براي متخلخل كردن نان استفاده مي شود. معمولاً به صورت پودر سفيد يا به صورت بلورين يافت مي شود. جوش شيرين بدون بو و طعم است و داراي قليائيت ناچيزي است. تما م انواع جوش شيرين در اين دسته قرار مي گيرند.    
جوش شيرين
Citric acid (1)
اسيد سيتريك يا جوهر ليمو يكي از اسيدهاي آلي است كه در ليموترش و پرتقال وجود دارد.اسيد سيتريك يك اسيد ... آلي ضعيف مي باشد كه در مركبات يافت مي شود. آن يك ماده نگه دارنده خوب مواد غذايي و يك چاشني خوب براي ايجاد مزه ترش در غذاها و نوشابه ها مي باشد. همچنين يك عامل آنتي اكسيدان خوبي هم مي باشد. اسيد سيتريك در اكثر مركبات و مخصوصا در ليمو ترش و آبليمو يافت مي شود كه شامل 8% از وزن ميوه خشك مي باشد    
جوهر ليمو
Pickled cucumber (35)
به فرآورده اي كه متشكل از اندامهاي مختلف گياهي سالم و بدون عيب است و به صورتهاي گوناگون - خرد شده و درسته ... و چرخ شده- مدتي در كنار آب نمك قرار مي گيرد شور مي گويند.از گذاشتن خيار در داخل آب و اضافه نمودن ادويه و گذاشتن آن براي مدتي خيار شور به دست مي آيد . تمام انواع خيارشور در اينجا قرار مي گيرند.    
خيارشور
رکوردهای 1 الي 10 از 30
كارخانه مركزي
ايلام- دره شهر- شهرك صنعتي دره شهر جاده دره شهر جنب پليس راه دره شهر
كد پستي
6961716311
تلفن:
08425224079
دورنگار:
08425224079
-
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved