توليد آرد اهر كار
10
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
شركت آرد اهر كار با شماره183 در تاريخ1370.10.10در اداره ثبت شركت هاي اهربه ثبت رسيده است .و با پروانه به شماره 55845 به بهره برداري از وزارت صنايع و معادن رسيده است.
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
21030
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
توليد آرد اهر كار
نوع فعاليت:
توليدي
نام مديرعامل:
محمد جعفرپور
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
شركت آرد اهر كار با شماره183 در تاريخ1370.10.10در اداره ثبت شركت هاي اهربه ثبت رسيده است .و با پروانه به شماره 55845 به بهره برداري از وزارت صنايع و معادن رسيده است.
تعداد محصولات: 5
تعداد محصولات توليدي: 5
تعداد محصولات وارداتي: 0
  • آرد غلات آرد غلات Flour \ cereal
Image
گروه كالا:
select
Flour \ cereal (5)
از ساييدن و مخلوط كردن فرآورده هاي صنعتي مختلف پودر بدست مي آيد و آرد را از آسياب نمودن دانه غلات تهيه ... مي كنند. آرد بايد ضمن داشتن 14 درصد رطوبت داراي بو و طعم و رنگ مخصوص به خود باشد. اساس آرد را نشاسته تشكيل مي دهد كه خود، يكي از پيچيده ترين انواع هيدرات كربن مي باشد. يكي از مهمترين آردها آرد گندم است كه خواص زيادي را دارا مي باشد. وقتي اين آرد را با آب مخلوط مي كنيم، نوعي پروتئين پيچيده به نام گلوتن ايجاد مي شود. وجود گلوتن به خميرخاصيت ارتجاعي مي دهد و مي توان آن را به هر شكلي در آورد. همين خاصيت گلوتن، سبب مي شود كه گازهاي حاصله درون خمير باقي بمانند و وجود اين گازهاست كه سبب تردي و حالت اسفنجي محصول نهايي مي گردد. اين خاصيت آرد گندم در تهيه ي انواع نان و كيك بسيار حائز اهميت مي باشد. سه نوع آرد گندم به وجود آمده است: 1- آرد سفيد: آردي است كه تنها از قسمت دروني يا نشاسته گياه گندم براي تهيه آن استفاده شده است. 2- آرد كامل گندم را از تمام قسمت هايي كه ذكر شد (جوانه و سبوس و نشاسته و...) تهيه مي كنند. 3- آرد جوانه گندم: آردي است كه تنها از بخش نشاسته اي و جوانه گياه به وجود آمده است و سبوس را از آن جدا نموده اند. تمام انواع آرد كه فرآورده اي از غلات مي باشند در اين دسته قرار مي گيرند.    
آرد غلات
رکوردهای 1 الي 1 از 1
دفتر فروش مركزي
آذربايجان شرقي- اهر- كيلومتر8 جاده ورزقان قريه كاشان
كد پستي
0
تلفن:
04262353641
دورنگار:
04262353640
-
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved