توليدي آرد تك كرج
10
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليد و واردات آرد صنعتي و خبازي در بسته بندي و اوزان متنوع.
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
18725
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
توليدي آرد تك كرج
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
مهرداد چنگيزي مهرباني
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
توليدي آرد تك كرج در تاريخ 1362/12/02 با شماره 848 در استان البرز به ثبت رسيده كه در سال 1385 شماره ثبت آن به 13714 تغيير نموده است. و در حال حاضر با پروانه بهره برداري صنايع شماره 425670-60580 صادره به تاريخ 1370/08/11 و پروانه بهره برداري بهداشت شماره 4/5/8287/3د صادره به تاريخ 1370/08/22 مشغول فعاليت توليدي و با كارت بازرگاني صادره به تاريخ 26/05/1381 شماره 387985 مشغول به فعاليت بازرگاني مي باشند
تعداد محصولات: 24
تعداد محصولات توليدي: 19
تعداد محصولات وارداتي: 5
  • گندم گندم Wheat
  • آرد غلات آرد غلات Flour \ cereal
  • سبوس (پوسته غلات) سبوس (پوسته غلات) Bran (cereals)
  • سبوس گندم خوراك مشترك حيوانات سبوس گندم خوراك مشترك حيوانات Bran \ animal common food
  • خودرو سواري حمل و نقل مسافر با سوخت فسيلي خودرو سواري حمل و نقل مسافر با سوخت فسيلي Automobile \ fossil fuel passengers transportation vehicle
Image
گروه كالا:
select
Wheat (1)
گندم با نام لاتين COMMON Wheart و نام علمي Triticum sativa گياهي يك ساله و از خانواده گرامينه ها (گندميان) ... است و داراي دو گونه اهلي و وحشي است. دانه گندم كه طول دانه در انواع مختلف آن بين 5/8-5 و ضخامت آن بين5/3-5/1 ميليمتر است داراي شياري است كه در طول دانه قرار مي گيرد. عمق اين شيار در گندم هاي پاييزه زياد و در گندم هاي بهاره كم است. طرفين اين شيار در گندم هاي بهاره گرد و در گندم هاي پاييزه گوشه دار مي باشد. تمام انواع دانه گندم ازجمله پرك شده ، پوست كنده و نيمكوب در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است فرآورده هاي صنعتي حاصل از گندم مانند جوانه گندم، آرد گندم، نان، نشاسته و پودر سوخاري در فرآورده هاي صنايع غذايي قرار مي گيرند.    
گندم
Flour \ cereal (14)
از ساييدن و مخلوط كردن فرآورده هاي صنعتي مختلف پودر بدست مي آيد و آرد را از آسياب نمودن دانه غلات تهيه ... مي كنند. آرد بايد ضمن داشتن 14 درصد رطوبت داراي بو و طعم و رنگ مخصوص به خود باشد. اساس آرد را نشاسته تشكيل مي دهد كه خود، يكي از پيچيده ترين انواع هيدرات كربن مي باشد. يكي از مهمترين آردها آرد گندم است كه خواص زيادي را دارا مي باشد. وقتي اين آرد را با آب مخلوط مي كنيم، نوعي پروتئين پيچيده به نام گلوتن ايجاد مي شود. وجود گلوتن به خميرخاصيت ارتجاعي مي دهد و مي توان آن را به هر شكلي در آورد. همين خاصيت گلوتن، سبب مي شود كه گازهاي حاصله درون خمير باقي بمانند و وجود اين گازهاست كه سبب تردي و حالت اسفنجي محصول نهايي مي گردد. اين خاصيت آرد گندم در تهيه ي انواع نان و كيك بسيار حائز اهميت مي باشد. سه نوع آرد گندم به وجود آمده است: 1- آرد سفيد: آردي است كه تنها از قسمت دروني يا نشاسته گياه گندم براي تهيه آن استفاده شده است. 2- آرد كامل گندم را از تمام قسمت هايي كه ذكر شد (جوانه و سبوس و نشاسته و...) تهيه مي كنند. 3- آرد جوانه گندم: آردي است كه تنها از بخش نشاسته اي و جوانه گياه به وجود آمده است و سبوس را از آن جدا نموده اند. تمام انواع آرد كه فرآورده اي از غلات مي باشند در اين دسته قرار مي گيرند.    
آرد غلات
Bran (cereals) (3)
سبوس جدار خارجي و آن قسمت از غلات است كه در معرض آفتاب و هوا بوده و از تشعشع خورشيد استفاده مي كند. از ... معروفترين سبوس ها مي توان پوسته خارجي گندم، جو دوسر و برنج را نام برد. سبوس سرشار از ويتامين ب مي‌باشد.    
سبوس (پوسته غلات)
Bran \ animal common food (1)
پوسته غلات که سرشار از ويتامين ب مي‌باشد. سبوس گندم از پوسته گندم بدست آمده و از لحاظ فيبر و الياف گياهي ... بسيار غني مي باشد كه در تنظيم كار دستگاه گوارش مفيد است. تمام انواع سبوس گندم كه به عنوان خوراك حيوانات استفاده مي شوند، در اين جا قرار مي گيرند.    
سبوس گندم خوراك مشترك حيوانات
Automobile \ fossil fuel passengers transportation vehicle (2)
خودروهاي موتوري چرخ داري هستند كه داراي دو يا چهار درب بوده براي انتقال و جا به جايي افراد استفاده مي ... شوند. اين خودرو ها بسته به نوع طراحي، شكل و ظرفيت داراي انواع مختلف از لحاظ شكل تعداد چرخ يا تعداد سرنشين مي باشد. در اين نام پايه انواع خودرو هاي سواري دو درب و چهار درب، سه چرخ و چهار چرخ ( مين ماينر ها و خودرو هاي معمولي)، شاسي كوتاه تا شاسي بلند( خودرو هاي سواري معمولي مانند پژو تا خودروهاي SUV مانند پاترول يا پرادو)، صندوق دار يا بدون صندوق، استيشن و ليموزين مديريت شوند. تمامي اين خودرو هاي داراي موتور احتراق داخلي مي باشند كه با سوخت فسيلي مانند بنزين يا گازوئيل كار مي كند و داراي حداقل دو صندلي ( با راننده) و حداكثر نه صندلي(بدون راننده) مي باشند. لازم به ذكر مي باشد ون ها و خودروهاي برقي در اين قسمت مديريت نمي شوند و داراي نام پايه هاي مجزا مي باشند.    
خودرو سواري حمل و نقل مسافر با سوخت فسيلي
رکوردهای 1 الي 5 از 5
دفتر فروش مركزي
البرز- كرج- جاده ملارد مقابل انبار نفت كيلومتر 3 جاده شهريار روبروي رستوران كوثر .
كد پستي
3165964575
تلفن:
02636602300-36601168-36601590
دورنگار:
02636604300
ard_tak@yahoo.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved