شيرين عسل
13
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
اين مجموعه در زمينه واردات و صادرات كليه كالاهاي مجاز فعاليت دارد.
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
11490
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
شيرين عسل
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
محمدعلي برهاني
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
اين شركت در سال 1371 تحت شماره 5485 در تبريز به ثبت رسيده است.
تعداد محصولات: 1231
تعداد محصولات توليدي: 1035
تعداد محصولات وارداتي: 196
  • گندم گندم Wheat
  • برنج برنج Rice
  • ذرت ذرت Corn
  • بيسكويت بيسكويت Biscuit
  • ويفر ويفر Wafer
  • كنجد كنجد Sesame
  • خلال بادام درختي خلال بادام درختي Almond peel
  • زنجبيل (ادويه) زنجبيل (ادويه) Ginger \ (spices)
  • بادام زميني بادام زميني Peanut
  • دانه كاكائو دانه كاكائو Cocoa beans
گروه كالا:
select
Wheat (1)
گندم با نام لاتين COMMON Wheart و نام علمي Triticum sativa گياهي يك ساله و از خانواده گرامينه ها (گندميان) ... است و داراي دو گونه اهلي و وحشي است. دانه گندم كه طول دانه در انواع مختلف آن بين 5/8-5 و ضخامت آن بين5/3-5/1 ميليمتر است داراي شياري است كه در طول دانه قرار مي گيرد. عمق اين شيار در گندم هاي پاييزه زياد و در گندم هاي بهاره كم است. طرفين اين شيار در گندم هاي بهاره گرد و در گندم هاي پاييزه گوشه دار مي باشد. تمام انواع دانه گندم ازجمله پرك شده ، پوست كنده و نيمكوب در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است فرآورده هاي صنعتي حاصل از گندم مانند جوانه گندم، آرد گندم، نان، نشاسته و پودر سوخاري در فرآورده هاي صنايع غذايي قرار مي گيرند.    
گندم
Rice (4)
برنج با نام لاتين rice و نام علمي Oryza گياهي است كه از مهم ترين غلات و اقلام غذايي جهان بشمار مي رود. ... برنج در مناطق گرم و مرطوب و پرآب مي رويد. ريشة برنج سطحي و افشان بوده و حداكثر در عمق ?? تا ?? سانتي متري خاك نفوذ مي نمايد.ساقة برنج بندبند و تو خالي بوده و در فواصل مختلف ساقه جداره هاي سختي قرار دارد كه در آن قسمت ها ساقه توپر مي باشد و گره نام دارد،ارتفاع بوته هاي برنج در ارقام مختلف از ?? تا ??? سانتي متر و گاهي اوقات تا ??? سانتي متر تغيير مي يابد.ساقه آن راست و برگهاي آن بزرگ و نوك تيز است. هر سنبلك برنج داراي دنباله كوتاه و يك گل دارد. ميوه آن بشكل خوشه اي متشكل از سنبلك ها درانتهاي ساقه قرار دارد و دانه برنج داراى پوسته‏اى است كه به دانه چسبيده كه مجموعاً به آن شلتوك گفته مي شود. رنگ دانه برنج، سفيد مات و شيرى، طول دانه 12 - 3 و ضخامت آن 4 - 1 ميليمتر است.هم اكنون «ده ها هزار نوع برنج» در جهان وجود دارد، اما اين ها در دو زيرگونه كلي جاي مي گيرند. دو زيرگونه اصلي شامل برنج «جاپونيكا» با نام علمي Oryza sativa japonica و برنج «اينديكا» با نام علمي sativa indica مي شوند.از تيپ ها ايراني مي توان به گرده.دابو.طارم، چرام1، چرام2.صدري( شامل انواع دم سياه، دم زرد و دم سرخ)، بينام، علي-كاظمي، چمپا و..... اشاره كرد از تيپهاي اصلاح نژاد شده و پرمحصول مي توان از سفيدرود و خزر نام برد.    
برنج
Corn (1)
ذرت كه به آن بلال نيز گفته شده با نام لاتين Corn و نام علمي Zea mays گياهي است يكساله و يك پايه داراي ... ساقه اي راست كه ارتفاع آن تا چهارمتر مي رسد. ذرت گياه بومي آمريكاي مركزي و مكزيك است و از آنجا به نقاط ديگر دنيا راه يافته است . برگهاي ذرت متناوب و دراز مي باشد. گلهاي نر ذرت بصورت خوشه اي بوده كه مركب از سنبل هاي قرمز روشن مي باشد . گلهاي ماده آن از 2تا 4 گل تشكيل شده در كنار برگ هاي ذرت قرار دارد. غشايي كه روي بلال را مي پوشاند سبز رنگ و مانند برگ مي باشد. دانه هاي كروي شكل ذرت در اطراف محور مركزي بلال قرار گرفته اند. اين دانه ها برنگ زرد يا قهو ه اي مي باشند. رنگ زرد ذرت مربوط به موادي به نام زئين Zeine و زيازانتين Zeaxanthine مي باشد. دانه ذرت داراى جنين نسبتاً بزرگى است كه حدود 14 - 12% وزن دانه را شامل مى‏شود. كاكل ذرت داراي مواد معدني مختلف و املاح پتاسيم و كلسيم مي باشد. اصولا ذرت يك گونه است ولي از ارقام و واريته هاي متفاوتي تشكيل شده است : ذرت دندان اسبي، ذرت بلوري، ذرت آردي ، ذرت پاپ كورن، ذرت غلاف دار، ذرت مومي و ذرت شيرين كه تمام انواع دانه خام آن در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است فرآورده هاي صنعتي حاصل از ذرت مانند كنسرو ذرت و پاپ كورن بو داده در فرآورده هاي صنايع غذايي قرار مي گيرند.    
ذرت
Biscuit (257)
بيسكويت يكي از تنقلات است كه آنرا از آرد جو، جوش شيرين، روغن، نمك يا شكر و شير تهيه مي كنند. بيسكويت ... به دو نوع شور و شيرين تهيه مي شود. بيسكويت هاي شيرين را اغلب به عنوان تنقلات ميل مي كنند كه ممكن است داراي شكلات، انواع مواد مغذي، ميوه، مربا، مغز انواع ميوه يا ژله باشند. بيسكويت هاي شور معمولاً ساده ترند و همراه با پنير يا سوپ در يك وعده غذايي مصرف مي شوند. تمام انواع بيسكويت ازجمله بيسكويت هاي شور و بيسكويتهاي شيرين و بيسكويتهايي كه از آرد سبوس دار تهيه مي شود در اين زيرگروه قرار مي گيرند.    
بيسكويت
Wafer (91)
ويفر نوعي بيسكوئيت ساندويچي سيم بر با بافت باز، ترد و شكننده است كه در لابه لاي نان ها لايه هايي از كرم ... طعم دار روغني يا كاراملي قرار گرفته است وبه اشكال مختلف مستطيل،مربع، دايره اي، كروي وغيره وجود دارد.از انواع ويفرها ميتوان ويفرهاي ساده، ويفرهاي شكلاتي،ويفرهاي ميوه اي وغيره را نام برد.لازم به ذكر است بيسكوئيتها در اينجا قرار نمي گيرند.    
ويفر
Sesame (1)
كنجد با نام لاتين Sesame و نام علمي Sesamus indicum گياهي است يكساله با ارتفاع حدود 1 متر كه قسمت انتهايي ... ساقه آن پوشيده از كرك است. برگهاي آن يبضي ، باريك و نوك تيز است. گلهاي آن به رنگ سفيد و يا قرمز بطور تك تك در كناره برگ هاي قسمت انتهايي ساقه ظاهر مي شود. ميوه اين گياه بصورت كپسول و محتوي دانه هاي كوچك و مسطح و بيضوي است كه دانه كنجد ناميده مي شود و قسمت مورد استفاده اين گياه است. وطن اصلي كنجد هندوستان است كه از آنجا به نقاط ديگر دنيا راه يافته است. تمام انواع كنجد در اين دسته قرار مي گيرند.    
كنجد
Almond peel (1)
به مغز بادام درختي كه در جهت طول آن برش داده شود خلال بادام درختي مي گويند. تمام انواع خلال بادام درختي ... در اين زيردسته قرار مي گيرند. خلال بادام زميني، هندي و كوهي در اينجا كدگذاري نمي شوند.    
خلال بادام درختي
Ginger \ (spices) (1)
زنجبيل كه به آن زنجفيل هم گفته شده با نام لاتين Ginger و با نام علمي Zingiber officinale از گياه زرد ... رنگ داراي رگه هاي بنفش بدست مي آيد. زنجبيل داراي ساقه هاي خزنده زيرزميني يا ريزوم بوده كه در زمين توليد انشعابات كوتاه زيادي را مي نمايد، از همين ساقه هاي خزنده زيرزمين است كه زنجبيل را با تغييراتي كه به آن مي دهند بدست مي آورند. دو نوع زنجبيل موجود است. يك نوع زنجبيل هاي هستند كه ساقه هاي خزنده زيرزميني گوشتي و زرد رنگ دارند و نوع ديگر زنجبيل هايي با ساقه هاي خزنده زيرزميني آبي رنگ - ساقه هاي گوشتي زرد رنگ كه ارزش بيشتري نسبت به ساقه هاي آبي رنگ دارند. طعم بسيار تند و معطرى دارد. در دسرها، گوشتها، سسها، چاشنيها، محصولات نانوايى و آشاميدنيها مصرف مى‏شود. تمام انواع زنجبيل (ادويه) در اين دسته قرار مي گيرند.    
زنجبيل (ادويه)
Peanut (1)
بادام زميني با نام لاتين Peanut و نام علمي Arachid گياهي است يكساله داراي ساقه اي راست كه ارتفاع آن در ... حدود 30 سانتيمتر مي باشد. برگهاي آن مركب از دو زوج برگچه است. گلهاي آن دو نوع متفاوت به رنگ زرد مي باشد كه پس از تلقيح، دم گل خم شده و به سطح خاك مي رسد و سپس بتدريج در خاك فرو رفته و ميوه در داخل خاك تشكيل مي شود. ميوه بادام زميني بطول تقريبي 4 سانتيمتر است و داراي پوسته شكننده به رنگ خاكستري مايل به زرد مي باشد. بر روي پوسته يك تا سه برجستگي مشاهده مي شود كه هر يك محل دانه ها را نشان مي دهد. دانه بادام زميني تقريبا سفيد مايل به زرد بوده ولي تخم مرغي شكل است. پوسته نازكي دانه را پوشانده كه به رنگ قرمز قهوه اي است. بادام زميني گياه بومي برزيل بوده و از آنجا به نقاط ديگر دنيا راه يافته است .آب و هواي گرم براي كشت اين گياه مناسب مي باشد. تمام انواع بادام زميني از جمله بادام با پوست و خلال بادام زميني در اين زيردسته قرار مي گيرند. شايان ذكر است بادام هندي و بادام درختي در اينجا قرار نمي گيرند.    
بادام زميني
Cocoa beans (2)
كاكائو با نام لاتينCacao و نام علميTheobroma cacao L از خانواده Steculiaaceae دانه درختچه اي است به ارتفاع ... 10-8 متر كه برگهاي آن بي كرك، براق، با دمبرگ بيضي و نوك تيز و گلهاي آن كوچك و قرمز كه در آن 40-20 دانه به بزرگي بادام قرار دارد و اطراف آنها را گوشت ميوه به رنگ زرد به حالت نيمه روان در حد سفيده تخم مرغ، ترش مزه يا شيرين فرا گرفته است. هر دانه كاكائو به طول 3-2 سانتيمتر و به عرض 1/5-1 سانتيمتر به رنگ قهوه اي مايل به قرمز است. مغز يا بادام داخل هر دانه به رنگ قهوه اي و بنفش و قرمز يا آبي سير است و داراي روغن فراوان مي باشد. دانه هاي كاكائو از لحاظ كيفيت به 3 دسته تقسيم مي گردند: 1-CRIOLLO: دانه هاي كريولو گرانقيمتترين، كميابترين و بهترين نوع از دانه كاكائو مي باشد. 2-FORASTERO: دانـه هاي فـوراسترو سخت تر از كريولوبوده و %80 كاكائو جهان را به خود اختصاص ميدهد. 3- :TRINITRIO دانه هاي تريـنيتريو نــوع پـيوندي دو دانه فــــوق مي باشد. %15 كل كاكائو جهان را به خود اختصاص مي دهد.تمام انواع دانه كاكائو در اين دسته قرار مي گيرند. شايان ذكر است پودر كاكائو در فرآورده هاي صنايع غذايي قرار مي گيرند.    
دانه كاكائو
كارخانه مركزي
آذربايجان شرقي- تبريز- تبريز كيلومتر 35 جاده آذر شهر شهرك شهيد سليمي صنايع غذايي شيرين عسل
كد پستي
5134713658
تلفن:
04134328021-25
دورنگار:
04134328020
asal@shirinasal.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved