سوليكو كاله
13
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليد انواع فرآورده هاي لبني و عرضه در داخل كشور و ساير كشورهاي جهان و واردات مواد اوليه
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
01615
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
سوليكو كاله
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
مهران سيدي راد
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
اين شركت در تاريخ 23/02/1366 تحت شماره 526 در آمل به ثبت رسيده است و به كار توليد و واردات مشغول است.اين شركت به منظور تامين بخشي از نياز لبني كشور در شهرستان آمل تاسيس گرديد. اين شركت با هدف توليد محصولات متنوع لبني با كيفيت بالا توسط جديدترين ماشين آلات و دانش فني و عرضه آنها به سراسر ايران آغاز به كار نموده است بطوريكه هم اكنون برخي از توليدات اين شركت را مي توان رقيب محصولات خارجي دانست. شركت كاله در سال 1374 به عنوان واحد نمونه صنايع غذايي از وزارت صنايع لوح تقدير دريافت نموده است. اين شركت با توجه به تنوع محصولات توليدي در زمره بزرگترين شركتهاي لبني در دنيا مي باشد. اين شركت در سرتاسر ايران و همچنين بسياري ازكشورهاي منطقه محصولات توليدي خود را توزيع مي‌نمايد و در صدد گسترش محدوده صادرات از غرب به شرق و از اروپا به امريكا مي باشد
تعداد محصولات: 6827
تعداد محصولات توليدي: 6280
تعداد محصولات وارداتي: 547
  • برنج برنج Rice
  • ذرت ذرت Corn
  • ويفر ويفر Wafer
  • ادويه مخلوط ادويه مخلوط Mixed spices
  • پنير پاستوريزه پنير پاستوريزه Cheese \ pasteurized
  • كشك پاستوريزه كشك پاستوريزه whey \ pasteurized
  • دوغ پاستوريزه دوغ پاستوريزه Pasteurized doogh
  • بستني پاستوريزه بستني پاستوريزه Pasteurized ice cream
  • شير فرآورده دامي شير فرآورده دامي Milk \ livestock product
  • شير قهوه پاستوريزه شير قهوه پاستوريزه Pasteurized coffee milk
گروه كالا:
select
Rice (2)
برنج با نام لاتين rice و نام علمي Oryza گياهي است كه از مهم ترين غلات و اقلام غذايي جهان بشمار مي رود. ... برنج در مناطق گرم و مرطوب و پرآب مي رويد. ريشة برنج سطحي و افشان بوده و حداكثر در عمق ?? تا ?? سانتي متري خاك نفوذ مي نمايد.ساقة برنج بندبند و تو خالي بوده و در فواصل مختلف ساقه جداره هاي سختي قرار دارد كه در آن قسمت ها ساقه توپر مي باشد و گره نام دارد،ارتفاع بوته هاي برنج در ارقام مختلف از ?? تا ??? سانتي متر و گاهي اوقات تا ??? سانتي متر تغيير مي يابد.ساقه آن راست و برگهاي آن بزرگ و نوك تيز است. هر سنبلك برنج داراي دنباله كوتاه و يك گل دارد. ميوه آن بشكل خوشه اي متشكل از سنبلك ها درانتهاي ساقه قرار دارد و دانه برنج داراى پوسته‏اى است كه به دانه چسبيده كه مجموعاً به آن شلتوك گفته مي شود. رنگ دانه برنج، سفيد مات و شيرى، طول دانه 12 - 3 و ضخامت آن 4 - 1 ميليمتر است.هم اكنون «ده ها هزار نوع برنج» در جهان وجود دارد، اما اين ها در دو زيرگونه كلي جاي مي گيرند. دو زيرگونه اصلي شامل برنج «جاپونيكا» با نام علمي Oryza sativa japonica و برنج «اينديكا» با نام علمي sativa indica مي شوند.از تيپ ها ايراني مي توان به گرده.دابو.طارم، چرام1، چرام2.صدري( شامل انواع دم سياه، دم زرد و دم سرخ)، بينام، علي-كاظمي، چمپا و..... اشاره كرد از تيپهاي اصلاح نژاد شده و پرمحصول مي توان از سفيدرود و خزر نام برد.    
برنج
Corn (1)
ذرت كه به آن بلال نيز گفته شده با نام لاتين Corn و نام علمي Zea mays گياهي است يكساله و يك پايه داراي ... ساقه اي راست كه ارتفاع آن تا چهارمتر مي رسد. ذرت گياه بومي آمريكاي مركزي و مكزيك است و از آنجا به نقاط ديگر دنيا راه يافته است . برگهاي ذرت متناوب و دراز مي باشد. گلهاي نر ذرت بصورت خوشه اي بوده كه مركب از سنبل هاي قرمز روشن مي باشد . گلهاي ماده آن از 2تا 4 گل تشكيل شده در كنار برگ هاي ذرت قرار دارد. غشايي كه روي بلال را مي پوشاند سبز رنگ و مانند برگ مي باشد. دانه هاي كروي شكل ذرت در اطراف محور مركزي بلال قرار گرفته اند. اين دانه ها برنگ زرد يا قهو ه اي مي باشند. رنگ زرد ذرت مربوط به موادي به نام زئين Zeine و زيازانتين Zeaxanthine مي باشد. دانه ذرت داراى جنين نسبتاً بزرگى است كه حدود 14 - 12% وزن دانه را شامل مى‏شود. كاكل ذرت داراي مواد معدني مختلف و املاح پتاسيم و كلسيم مي باشد. اصولا ذرت يك گونه است ولي از ارقام و واريته هاي متفاوتي تشكيل شده است : ذرت دندان اسبي، ذرت بلوري، ذرت آردي ، ذرت پاپ كورن، ذرت غلاف دار، ذرت مومي و ذرت شيرين كه تمام انواع دانه خام آن در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است فرآورده هاي صنعتي حاصل از ذرت مانند كنسرو ذرت و پاپ كورن بو داده در فرآورده هاي صنايع غذايي قرار مي گيرند.    
ذرت
Wafer (2)
ويفر نوعي بيسكوئيت ساندويچي سيم بر با بافت باز، ترد و شكننده است كه در لابه لاي نان ها لايه هايي از كرم ... طعم دار روغني يا كاراملي قرار گرفته است وبه اشكال مختلف مستطيل،مربع، دايره اي، كروي وغيره وجود دارد.از انواع ويفرها ميتوان ويفرهاي ساده، ويفرهاي شكلاتي،ويفرهاي ميوه اي وغيره را نام برد.لازم به ذكر است بيسكوئيتها در اينجا قرار نمي گيرند.    
ويفر
Mixed spices (3)
ادويه را بخشي از يك گياه معطر تعريف مي كنند كه با كاهش آب در ميوه، بذر، گل و برگ، ريزوم و ريشه و پوست ... تنه خشك شده و بصورت كامل و يا خرد يا پودر شده براي عطر و رنگ بخشيدن به غذا مورد استفاده قرار مي گيرد. هر چند مقدار ادويه اي كه در هر وعده با غذا مصرف مي كنيم كم است، ولي ادويه جات تنوع طعم و رنگ فوق العاده اي به غذاها مي دهند و اثرگذاري آنها بر غذا بسيار زياد است.ادويه مخلوط از تركيب چند نوع مختلف از ادويه است . تمام انواع ادويه مخلوط دراينجا قرار مي گيرند.    
ادويه مخلوط
Cheese \ pasteurized (1799)
اساس كار در ساخت پنير به روش معمول، به انعقاد شير بوسيله مايه پنير و آبگيري از لخته آن استوار است. در ... اين روش بخش عمده اي از پروتئين شير به نام كازئين توسط آنزيم مايه پنير منعقد شده و بخش ديگري از پروتئين هاي شير به نام پروتئين هاي سرم شير، كه حدود يك چهارم كل پروتئين شير است و ارزش بسياري در تغذيه انسان دارد، منعقد نشده و همراه مقداري چربي با آب پنير خارج مي گردد . به عبارت ديگر مقداري از مواد غذايي با ارزش شير ضايع و دور ريخته مي شود. اساس توليد پنير به كمك تكنولوژي اولترافيلتراسيون با استفاده از صافيهايي است كه بتواند آب و ملكول هاي كوچك را از خود عبور داده و مانع عبور ملكول هاي بزرگتر گردد . در اين روش شير تحت فشار و حررات مشخص از صافي عبور داده مي شود . آب و لاكتوز و املاح كه از ملكول هاي كوچك تشكيل شده اند از صافي عبور كرده ولي چربي و پروتئين كه عموماً از مولكولهاي بزرگتر تشكيل يافته اند نمي توانند از آن عبور نمايند. به عبارت ديگر شير پس از عبور از صافي ها به دو فاز نفوذپذير (شامل آب و لاكتوز و املاح) و فاز تغليظ شده (شامل آب، چربي، پروتئين، لاكتوز و املاح) تقسيم مي شود . با بكارگيري اين سيستم در توليد پنير، به دليل باقي ماندن همه پروتئين ها و چربي شير در پنير، بازدهي و ارزش غذايي پنير افزايش مي يابد. تمام انواع پنير از جمله پنير پيتزا در اين دسته قرار مي گيرند.    
پنير پاستوريزه
whey \ pasteurized (22)
كشك از فرآورده هاي شير است كه از جوشاندن، تغليظ و يا خشك كردن دوغي كه پس از كره گيري باقي مي ماند و يا ... از ماست بدون چربي تهيه مي شود و تحت عمل پاستوريزه ميكروبهايشان از بين رفته است. رنگ كشك بنا به طرز تهيه، مقدار درصد چربى دوغ و مدت جوشاندن، سفيد شيرى يا سفيد كثيف مايل به زرد، خاكسترى روشن و رنگ مقطع آن خاكسترى تيره، قهوه ‏اى روشن تا قرمز آجرى است. طعم كشك كمى ترش و شور است كه ترشى آن به علت وجود اسيد لاكتيك موجود در آن مي باشد. تمامي انواع كشك خالص در اينجا قرار مي گيرند. همچنين لازم به ذكر است كشك هايي كه با ماده اي ديگر از قبيل نعنا، سير، كنجد و ... تركيب شده باشد در نام پايه تكميلي " كشك طعم دار" كدگذاري مي شوند. مرجع: http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=6256    
كشك پاستوريزه
Pasteurized doogh (245)
دوغ عبارتست از فرآورده‏اى كه از رقيق كردن ماست با آب يا آب معدنى به دست مى‏آيد. دوغ بر دو نوع است: 1- ... دوغ گازدار 2- دوغ بدون گاز. مواد اوليه دوغ، شامل ماست، آب آشاميدنى و نمك مى‏شود كه با مواد افزودنى ديگر مانند كربن دى ‏اكسيد و گياهان معطر خوراكى از قبيل گل سرخ، نعناع، پونه يا اسانس طبيعى آنها مخلوط مى‏شود. رنگ دوغ بعد از بهم زدن بايد سفيد يا سفيد شيرى و طعم و بوى آن تازه و مطبوع و عارى از هر گونه ناخالصى باشد. اين دوغ تحت عمل پاستوريزه قرار گرفته و ميكروبهايشان از بين رفته است. تمام انواع دوغ پاستوريزه از جمله دوغ گازدار و دوغ بدون گاز در اين زيرگروه قرار مي گيرند.    
دوغ پاستوريزه
Pasteurized ice cream (84)
بستني عبارتست از محصول لبني منجمدي كه از تركيب و فرايند مناسب خامه و بعضي از فرآورده هاي لبني با شكر ... و مواد طعم دهنده به دست مي آيد و مي تواند حاوي پايدار كننده ها، قوام دهنده ها و رنگ نيز باشد .ارزش غذايي بستني به ارزش غذايي مواد اوليه اي كه در ساخت بستني مصرف مي شوند، بستگي دارد. به عنوان مثال چربي بستني 3-2 برابر چربي شير است و پروتئين بستني كمي بيش تر از شير مي باشد؛ در ضمن حاوي مواد غذايي ديگر مانند ميوه، تخم مرغ و شكر مي باشد. تمام انواع بستني در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است تمام انواع بستني يخي هم در اينجا قرار مي گيرند.    
بستني پاستوريزه
Milk \ livestock product (230)
شير خوراكي پاستوريزه عبارتست از شيري كه با يكي از روشهاي پاستوريزاسيون تهيه شده باشد به طوري كه كليه ... ميكروبهاي بيماريزاي آن از بين برود و تعداد ميكروبهاي غيربيماريزا نيز به حداقل رسيده و تغييراتي در تركيبات آن حاصل نشده باشد. عمر شير پاستوريزه كوتاه است و بايد تا تاريخ مصرف در 8-3 درجه سانتيگراد نگهداري شود. شير بصورت خالص يا همراه با كاكائو يا عسل موجود مي باشد. تمام انواع شير خوراكي پاستوريزه در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است شير خشك در اينجا قرار نمي گيرد.    
شير فرآورده دامي
Pasteurized coffee milk (4)
شير خوراكي پاستوريزه عبارتست از شيري كه با يكي از روشهاي پاستوريزاسيون تهيه شده باشد به طوري كه كليه ... ميكروبهاي بيماريزاي آن از بين برود و تعداد ميكروبهاي غيربيماريزا نيز به حداقل رسيده و تغييراتي در تركيبات آن حاصل نشده باشد. عمر شير پاستوريزه كوتاه است و بايد تا تاريخ مصرف در 8-3 درجه سانتيگراد نگهداري مي شود. با اضافه كردن قهوه به شير پاستوريزه شيرقهوه تهيه مي شود تمام انواع شيرقهوه در اينجا قرار مي گيرند.    
شير قهوه پاستوريزه
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان انقلاب 12فروردين خيابان آذربايجان شرقي ساختمان 103
كد پستي
1316633931
تلفن:
02166453969
دورنگار:
02166450372
k.Bayest@kalleh.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved