محصولات غذايي بيژن
14
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليد و بسته بندي مواد غذايي سس رب خيارشور ترشيجات و مربا
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
00373
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
محصولات غذايي بيژن
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
حسين مصطفي زاده خوئي
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
در سال 1338 بنيانگذار اين گروه با معرفي اولين سس مايونز در ايران، كار خود را آغاز كرد. به همين دليل مواد غذايي بيژن به يقين از پيشگامان اين صنعت در كشورمان به حساب مي‌آيد. در ادامه راه، "بيژن" همواره با تأمين سليقه مصرف‌كننده و توجه به سلامت و تندرستي جامعه، متضمن اين جايگاه رفيع در صنعت مواد غذايي بوده است. امروزه اين مجموعه با ايجاد استانداردهاي جديد در توليد محصولات غذايي با كيفيتي برجسته، بهره‌مندي از نيروهاي جوان متخصص و دستگاه‌هاي پيشرفته، همت بر آن دارد تا جايگاه خود را در صنايع غذايي به فراسوي مرزها پيش ببرد.
تعداد محصولات: 319
تعداد محصولات توليدي: 319
تعداد محصولات وارداتي: 0
  • كشك پاستوريزه كشك پاستوريزه whey \ pasteurized
  • مربا مربا Jam
  • كنسرو كنسرو Conserve
  • عسل عسل Honey
  • شور شور Pickle in brine
  • خيارشور خيارشور Pickled cucumber
  • ترشي ترشي Pickle in vinegar
  • سس سس Sauce
  • آبليمو آبليمو Lemon juice
  • سركه سركه Vinegar
گروه كالا:
select
Paste (10)
رب از فرآورده هاي غذايي تبديلي است كه از تغليظ (بوسيله حرارت) آب ميوه ها و صيفي جات حاصل مي شود رب پس ... از توليد به عنوان چاشني و تامين رنگ و طعم مطلوب در غذا مصرف مي شود. به عبارت ديگر رب فرآورده اي است كه از ميوه برخي گياهان و پس از فشرده و صاف كردن و غليظ كردن به صورت ماده خشك محلول در آب و با روش حرارتي به دست مي آيد. رنگ هر رب ارتباط مستقيم با رنگ ميوه مورد استفاده دارد. رب انار و رب گوجه فرنگي از انواع مهم رب مي باشند. رب انار از ميوه درخت انار Punica-granatum از خانواده Punicacea تازه و كاملا رسيده و عاري از هر گونه آلودگي پس از فشردن و صاف كردن و غليظ كردن تا حداقل 50 درصد ماده خشك محلول در آب با روش حرارتي به دست مي آيد. رنگ آن بايد قهوه اي يا قهوه اي تيره متمايل به سياه و داراي طعم ترش و عاري از هر گونه طعم و بوي خارجي باشد. بايد در ظروف شيشه اي يا فلزي بسته بندي شود و جنس شيشه يا فلزات به گونه اي انتخاب شود كه هيچ اثر نامطلوبي روي محصول نگذارد و در شيشه بايد محكم و غير قابل نفوذ باشد. رب گوجه فرنگي از ميوه بوته گوجه فرنگي به نام Lycopersicum-escleutum از خانواده Solanaceae تازه رسيده و عاري از هر گونه آلودگي پس از فشرده و غليظ كردن تا حداقل 20 درصد ماده خشك محلول در آب به دست مي آيد. اين محصول بايد رنگ گوجه فرنگي رسيده را داشته وعاري از هر گونه طعم سوختگي و تلخي و هر گونه طعم خارجي باشد. تمام انواع ربها از جمله رب انار، رب نارنج و رب گوجه فرنگي در اين زيرگروه قرار مي گيرند.    
رب
Olive \ (fresh) (6)
زيتون (نام علمي: Olea europaea) و (به انگليسي:Olive)شامل تقريباً ?? گونه درختان كوچك از خانواده Oleaceae ... مي باشد. آنها هميشه سبز بوده و داراي برگهايي كوچك و يكپارچه هستند كه روبروي هم قرار گرفته اند. ميوه اين گياه يك شفت مي باشد. تمامي انواع زيتون تازه در اين كليد كد گذاري مي شوند. لازم به ذكر است زيتون فرآوري شده در كليد كد 01639 كدگذاري مي شود.    
زيتون (تازه)
Liquid vegetable oil (22)
روغن‌هاي نباتي (گياهي) را از گياهان يا دانه آنها استخراج مي‌کنند. روغن‌هاي نباتي همچون ديگر انواع چربي، ... از استرهاي گليسرين و همچنين از مخلوط انواع مختلف اسيد چرب تشکيل يافته اند. اين روغن‌ها در آب حل نمي‌شوند، اما در برخي حلال‌هاي آلي، محلول هستند. به حالت مايع روغن هاي تهيه شده از نباتات يا دانه هاي آنها توسط روش هايي نظير روش هاي شيميايي و با استفاده از حلال هاي مخصوص و همچنين روش هاي فيزيكي نظير روش هاي مكانيكي فشردن، اصطلاحا روغن نباتي مايع گفته مي شود.    
روغن نباتي مايع
Processed olive (9)
زيتون با نام علمي Olea europaea درختچه اي است به ارتفاع تقريبا سه متر ولي هنگاميكه در شرايط مساعد پرورش ... مي يابد ارتفاع آن حدود 12متر و قطر تنه اش به 3 متر ميرسد. برگهاي آن سبز رنگ ، بيضوي و دراز و به وضع متقابل يکديگر بر روي ساقه قرار گرفته اند. اگرچه ميوه اين گياه، حاوي چربي بالايي (بين 35- 15 درصد) است با اين وجود منبع خوبي از اسيد اولئيک (اسيدهاي چرب اشباع نشده امگا9) و ويتامين E است. تمامي انواع زيتون كه تحت عمليات فرآوري قرار گرفته باشند مانند دلمه زيتون، زيتون پرورده، زيتون طعم دار و ... در "زيتون فرآيند شده" كدگذاري مي شوند. لازم بذكر است زيتون تازه و شور زيتون در اينجا كدگذاري نمي شوند. مرجع: www.wikipedia.org    
زيتون فرآوري شده
رکوردهای 11 الي 14 از 14
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- ميدان آرژانتين بلوار بيهقي كوچه 10 شرقي پلاك 5
كد پستي
1515648311
تلفن:
02188733512
دورنگار:
02188735447
bijanfood@yahoo.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved