كيش چيپس
14
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليد چيپس سيب زميني، آجيل، اسنك،پاپ كورن و كنسروجات
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
00029
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
كيش چيپس
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
كريم عربيان
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
با تأسيس شركت در سال 1992 و توليد چيپس طبيعي به عنوان نقطه شروع توليدات آن، مزمز يكي از اولين شركتهايي بوده كه توانسته است به توليد چيپس بسته بندي شده با كيفيت بالا در ايران بپردازد. از همان روزهاي ابتدايي مزمز به يك شركت برجسته توليدكننده چيپس با كيفيت بالا تبديل گرديد. مأموريت آن در سالهاي آغازين بر ارتقاء كيفيت محصولات و بسته بندي چيپس در ايران، گسترش و نوآوري در محصولات در صنايع غذايي و اسنكها، صادرات به بازار بين المللي و برآورده ساختن سليقه ها و نيازهاي مختلف مشتريان متمركز بود. امروزه شركت مزمز به نقطه اي رسيده است كه نام آن اطمينان مصرف كالاهاي اين شركت را براي مصرف كنندگان تضمين مي كند. با توليد يك نوع طعم در چيپس شروع شد و امروزه بيش از 15 نوع طعم در صنعت توليد چيپس و همچنين اسنك و آجيل در ايران و در سطح بين المللي عرضه مي گردد.
تعداد محصولات: 853
تعداد محصولات توليدي: 792
تعداد محصولات وارداتي: 61
  • برنج برنج Rice
  • لوبيا (حبوبات) لوبيا (حبوبات) Bean \ (grains)
  • عدس (حبوبات) عدس (حبوبات) Lentil (grains)
  • نخود (حبوبات) نخود (حبوبات) Chickpea(grains)
  • لپه (حبوبات) لپه (حبوبات) Split pea (grains)
  • ماش (حبوبات) ماش (حبوبات) Mung bean (grains)
  • خرما خشك خرما خشك Dried date
  • مغز پسته مغز پسته Shelled pistachio
  • پسته با پوست پسته با پوست Unshelled pistachio
  • مغز بادام درختي مغز بادام درختي Shelled almond
گروه كالا:
select
Rice (3)
برنج با نام لاتين rice و نام علمي Oryza گياهي است كه از مهم ترين غلات و اقلام غذايي جهان بشمار مي رود. ... برنج در مناطق گرم و مرطوب و پرآب مي رويد. ريشة برنج سطحي و افشان بوده و حداكثر در عمق ?? تا ?? سانتي متري خاك نفوذ مي نمايد.ساقة برنج بندبند و تو خالي بوده و در فواصل مختلف ساقه جداره هاي سختي قرار دارد كه در آن قسمت ها ساقه توپر مي باشد و گره نام دارد،ارتفاع بوته هاي برنج در ارقام مختلف از ?? تا ??? سانتي متر و گاهي اوقات تا ??? سانتي متر تغيير مي يابد.ساقه آن راست و برگهاي آن بزرگ و نوك تيز است. هر سنبلك برنج داراي دنباله كوتاه و يك گل دارد. ميوه آن بشكل خوشه اي متشكل از سنبلك ها درانتهاي ساقه قرار دارد و دانه برنج داراى پوسته‏اى است كه به دانه چسبيده كه مجموعاً به آن شلتوك گفته مي شود. رنگ دانه برنج، سفيد مات و شيرى، طول دانه 12 - 3 و ضخامت آن 4 - 1 ميليمتر است.هم اكنون «ده ها هزار نوع برنج» در جهان وجود دارد، اما اين ها در دو زيرگونه كلي جاي مي گيرند. دو زيرگونه اصلي شامل برنج «جاپونيكا» با نام علمي Oryza sativa japonica و برنج «اينديكا» با نام علمي sativa indica مي شوند.از تيپ ها ايراني مي توان به گرده.دابو.طارم، چرام1، چرام2.صدري( شامل انواع دم سياه، دم زرد و دم سرخ)، بينام، علي-كاظمي، چمپا و..... اشاره كرد از تيپهاي اصلاح نژاد شده و پرمحصول مي توان از سفيدرود و خزر نام برد.    
برنج
Bean \ (grains) (1)
لوبيا با نام لاتين Kidney bean و نام علمي Phasaeolous vulgaris گياهي است از تيره بقولات ، علفي وبالا ... رونده كه به دور درختان و گياهان ديگر مي پيچد. برگهاي آن سبز رنگ، پهن، بزرگ و نوك تيز است كه شامل سه برگچه به شكل قلب مي باشد. گلهاي آن سفيد مايل به زرد يا بنفش و ميوه آن باريك و غلاف مانند است كه دانه هاي لوبيا در آن قرار دارد. از پوست و دانه هاي لوبيا هنگامي كه لوبيا سبز است استفاده مي شود كه بنام لوبياي سبز معروف است ولي هنگاميكه پوست غلاف سفت مي شود دانه هاي داخل آن بصورت لوبياي خشك كه به رنگ قرمز يا سفيد مي باشد مورد استفاده غذايي قرار مي گيرد. تمام انواع لوبيا خشك از جمله لوبيا قرمز، لوبيا سفيد، لوبيا چشم بلبلي و لوبيا چيتي در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است لوبيا سبز (تازه) و فرآورده هاي صنعتي حاصل از لوبيا مانند كنسرو لوبيا در اينجا قرار نمي گيرند.    
لوبيا (حبوبات)
Lentil (grains) (1)
عدس با نام لاتين Lentil گياهي است يكساله كه ارتفاع آن بيش از 30 سانتيمتر نيست. برگهاي آن داراي 6 تا 14 ... برگچه مي باشد كه در انتهاي آن پيچك قرار دارد. گلهاي عدس رنگ سفيد و داراي رگه هايي به رنگ بنفش است. ميوه آن غلاف كوچكي است و معمولا در هر غلاف 1 تا 3 عدس وجود دارد. عدس يكي از حبوبات است كه از قديم الايام در اكثر نقاط دنيا كشت مي شده است. عدس دو گونه است : 1)عدس رسمي كه دانه آن گرد و نسبتا" درشت است و رنگ آن سبز مايل به زرد است. 2)عدس ريز يا عدس قرمز يا دال عدس كه دانه هاي آن ريز و به رنگ قرمز مي باشد. تمام انواع عدس خشك در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است فرآورده هاي صنعتي حاصل از عدس مانند كنسرو عدس در فرآورده هاي صنايع غذايي قرار مي گيرند.    
عدس (حبوبات)
Chickpea(grains) (1)
نخود با نام لاتين Chickpea و نام علمي Cicer arietinum گياهي است يكساله و از خانواده حبوبات كه بلندي بوته ... آن به حدود 30 سانتيمتر مي رسد . ساقه اين گياه پوشيده از تارهاي غده اي است . برگهاي آن مركب از 13 تا 17 برگچه كوچك و دندانه دار مي باشد . گلهاي آن سفيد رنگ مايل به قرمز يا آبي بطورتك تك بر روي ساقه قرار درد . ميوه آن بصورت نيام و غلاف آن كوچك ، متورم و نوك تيز بطول 2 تا 3 سانتيمتر است كه در آن يك دانه نخود به رنگ نخودي يا سياه قرار دارد . تمام انواع نخود ازجمله نخود سفيد، نخود ريز و نخود درشت در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است فرآورده هاي صنعتي حاصل از نخود مانند كنسرو نخود در فرآورده هاي صنايع غذايي قرار مي گيرند.    
نخود (حبوبات)
Split pea (grains) (1)
لپه معمولاً از نخود سياه تهيه مى‏گردد. در قسمت بين دو لپه داراى فرو رفتگى خاصى است كه به آن قابلمه‏اى ... گفته مى‏شود. لپه در انواع گوناگوني موجود است. تمام انواع لپه مانند لپه سفيد و لپه زرد در اين زير گروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است فرآورده هاي صنعتي حاصل از لپه در اينجا قرار نمي گيرند.    
لپه (حبوبات)
Mung bean (grains) (1)
ماش با نام لاتين Mung bean گياهي علفي، داراي ساقه زاويه دار به ارتفاع 40 تا 70 سانتيمتر و برگهاي منتهي ... به پيچك مركب از 4 تا 7 زوج برگچه است. گاهي به علت داشتن پيچك از گياهان مجاور خود بالا مي رود و گلهايي زيبا به رنگ بنفش يا ارغواني دارد.ميوه ماش باريك و دراز و قهوه اي رنگ است و دانه هاي كوچك كروي به رنگ خاكستري، قهوه اي يا سبز در آن جاي دارد.ماش به صورت وحشي روئيده و غذايي مناسب براي دام مي باشد، اما به جهت مصرف خوراكي نيز دانه هاي آن پرورش مي يابد. انواع ماش عبارتند از : 1 - ماش گوهر به رنگ سبز روشن و قلوه‏اى‏ 2 - ماش پرتو به رنگ سبز تيره و گرد 3 - ماش مهر به رنگ سبز روشن و استوانه‏اى‏. تمام انواع دانه ماش در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است فرآورده هاي صنعتي حاصل از ماش در اينجا قرار نمي گيرند.    
ماش (حبوبات)
Dried date (1)
خرما كه به آن رطب هم گفته شده با نام لاتين Date و نام علمي Phoenix dactylitera از تيره Phoenix dactylifera ... Palmaceae از مهمترين محصولات نواحي جنوبي ايران مي باشد. خرما خشك به شكل بيضى كشيده و به رنگ قهوه ‏اى روشن يا تيره مى‏باشد. هسته خرما استخوانى و دراز مى‏باشد. طول هسته 3 برابر عرض آن است كه به رنگ خاكسترى تا قهوه اى مى‏باشد. 88% وزن خرما قسمت خوراكى آن است. خرما داراي دو نوع تازه و خشك مي باشد. تمام انواع خرما خشك در اين دسته قرار مي گيرند. شايان ذكر است خرماي تازه در فرآورده هاي غيرخشك كشاورزي قرار مي گيرد.    
خرما خشك
Shelled pistachio (1)
پسته با نام لاتين Pistachio و نام علمي Pistaca داراي برگهاي مركب شانه اي بوده و درخت پسته دو پايه است ... و براي توليد ميوه به وجود هردو درخت نر و ماده نياز است. گلهاي درخت پسته فاقد گلبرگ هستند.. به ميوه پسته كه پوست سخت آن جدا شده است مغز پسته مي گويند. عدم وجود گرده نر كه ناشي از كمبود درخت نر مي باشد مهمترين عامل پوكي پسته بوده و بايد به ازاي هر 10 الي 15 درخت ماده يك درخت نر در باغ پيوند نماييد. در صورت كمبود درخت نر حتما گرده افشاني مصنوعي انجام دهيد.همچنين عدم رسيدگي و توجه كامل به درختان از جمله آبياري كم و نامنظم، ندادن كود حيواني و هرس نكردن درختان و غلبه آفات در باغ باعث پر نشدن مغز پسته و يا ريزش جوانه هاي سال بعد مي شود. تمام انواع مغز پسته در اين زيردسته قرار مي گيرند.    
مغز پسته
Unshelled pistachio (6)
پسته با نام لاتين Pistachio و نام علمي Pistaca ميوه درخت دوپايه اي است كه ارتفاع آن به حدود 5 متر مي ... رسد و بحالت خودرو در ايران و افغانستان مي رويد. برگهاي درخت پسته متناوب و مركب از 2 يا 3 برگچه نوك تيز با يك برگچه انتهايي است و به رنگ سبز روشن مي باشد. گلهاي آن خوشه اي است و گل نر آن فاقد گلبرگ است. به ميوه پسته كه به صورت كامل و با پوست مي باشد پسته با پوست مي گويند. تمام انواع پسته با پوست در اين زيردسته قرار مي گيرند.    
پسته با پوست
Shelled almond (6)
به ميوه بادام درختي كه پوست سخت آن جدا شده است مغز بادام درختي مي گويند. تمام انواع مغز بادام درختي در ... اين زيردسته قرار مي گيرند. مغز بادام زميني، بادام هندي و كوهي در اينجا قرار نمي گيرند.    
مغز بادام درختي
رکوردهای 1 الي 10 از 37
دفتر مركزي
تهران- تهران- خيابان سهروردي شمالي چهار راه كيهان خيابان ميرزايي زينالي شرقي پلاك 55
كد پستي
1569617511
تلفن:
02188448001-6
دورنگار:
02188448018
info@mazmaz.net
كارخانه
مركزي- ساوه- شهر صنعتي كاوه خيابان 21
كد پستي
3914176314
تلفن:
02552345134-6
دورنگار:
02552343989
info@mazmaz.net
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved